„Czego możemy nauczyć się od żołnierza GROM”

W dniu dzisiejszym tj. 11 maja 2023 roku na terenie kampusu mundurowego SWWS w Kaliszu gościliśmy niezwykłego gościa, byłego operatora jednostki specjalnej GROM – Navala, obecnie wykładowcę, podróżnika i szkoleniowca, który przyjechał na zaproszenie Koła Naukowego Bezpieczeństwa i Resocjalizacji SWWS.

Nasz gość poprowadził wykład pt. „Czego możemy nauczyć się od żołnierza GROM”.

Studenci studiów stacjonarnych, studiów podyplomowych oraz kadra i wykładowcy mieli możliwość usłyszenia w jaki sposób w jednostkach specjalnych podchodzi się do budowania zespołu, bycia liderem oraz zmiany mentalnej w różnych aspektach życia.

Spotkanie było częścią serii wykładów pt. SpecWykład, a więc spotkań ze specjalistami różnych dziedzin, które chcielibyśmy realizować