Dzień otwarty na Kampusie Mundurowym AWS

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z nauczycielami na Dzień Otwarty do Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, który odbędzie się
12 kwietnia 2024 r., w godzinach 10:00-13:00 na terenie Kampusu Mundurowego AWS w Kaliszu, ul. Wrocławska 193-195.

Dzień Otwarty to doskonała okazja do poznania Uczelni, oferty edukacyjnej, a także procesu rekrutacji na studia i możliwości rozwoju zawodowego. Podczas wydarzenia nasi pracownicy szczegółowo omówią proces rekrutacji oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Czasem, aby dostać się na wymarzony kierunek, trzeba spełnić dodatkowe wymogi, o czym opowiedzą odwiedzającym nasi pracownicy.

Uczelnia dołoży wszelkich starań, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony, przedstawimy swoje atuty i wyróżniki, dzięki temu w skondensowanej formie młodzież otrzyma komplet informacji
o dostępnych kierunkach studiów i specjalnościach oraz o organizacji studiów.

Podczas Dnia Otwartego odwiedzająca nas młodzież będzie miała okazję zwiedzić nowoczesną infrastrukturę Kampusu Mundurowego i zapoznać się ze standardami edukacyjnymi obowiązującymi w naszej Uczelni.

Dzień Otwarty będzie także idealną okazją do spotkania się z przedstawicielami Samorządu Studenckiego – dzięki temu przyszli studenci nawiążą nowe znajomości i dowiedzą się o dodatkowych możliwościach rozwijania się na Uczelni, np. w Kołach Naukowych. Na uczniów czeka także nasza kadra dydaktyczna i pracownicy administracyjni. Gdy w październiku rozpoczną się studia, rozpoznanie znajomej osoby i wiedza, w jakim dziale pracuje oraz z jakimi sprawami można się do niej zwrócić, będzie pomocna i ułatwi orientację na Uczelni.

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości to jedyna uczelnia w Polsce kształcąca funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz wiodąca placówka akademicka przygotowująca także cywilnych specjalistów
w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i prawa.

Informujemy także, że oprócz indywidualnego udziału w Dniu Otwartym na Kampusie Mundurowym Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, istnieje możliwość uczestnictwa grup zorganizowanych.

W takim przypadku uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do 10.04.2024 r. na adres
e-mail: lub

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:

• nazwę i adres placówki organizującej wyjazd;
  • liczbę uczestników;
  • liczbę opiekunów;
  • dane kontaktowe głównego opiekuna grupy.

Mamy nadzieję, że Dzień Otwarty Akademii Wymiaru Sprawiedliwości zdobędzie zainteresowanie wśród Państwa uczniów.

Informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie aws.edu.pl oraz na profilu facebook AWS. Wszelkie pytania można kierować również na podane powyżej adresy mailowe lub pod numerem
62 766 95 22.