W skład komisji egzaminacyjnej na kierunku „Zarządzanie komórkami organizacyjnymi” weszły: dr Iwona Dudziuk, dr Gabriela Misiura oraz mgr Anna Reszke. Natomiast komisję egzaminacyjną na kierunku „Zarządzanie jednostkami organizacyjnymi” tworzyły: Prorektor ds. Dydaktycznych dr Katarzyna Adamiak, dr hab. Barbara Mazur oraz dr Elżbieta Kwiatkowska.
Wszyscy słuchacze przystępujący do egzaminów końcowych uzyskali wyniki pozytywne, potwierdzając osiągnięcie zakładanych efektów uczenia się oraz wysokie zaangażowanie w proces kształcenia. Członkowie komisji egzaminacyjnych z satysfakcją podkreślili wysoki poziom merytoryczny prezentowany przez uczestników studiów podyplomowych.
Możliwość współpracy z tak zaangażowanymi, doświadczonymi i odpowiedzialnymi grupami słuchaczy stanowiła dla kadry dydaktycznej prawdziwy zaszczyt oraz źródło zawodowej satysfakcji. Realizacja studiów była nie tylko procesem przekazywania wiedzy, lecz także cenną przestrzenią do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy przedstawicielami różnych jednostek organizacyjnych Służby Więziennej.
Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów w służbie i pracy zawodowej, a także powodzenia w realizacji kolejnych wyzwań związanych z zarządzaniem jednostkami organizacyjnymi Służby Więziennej.

