Szkolenie z zakresu zarządzania kryzysowego z udziałem Akademii Wymiaru Sprawiedliwości

W dniach 13-14 marca br. reprezentanci AWS uczestniczyli w szkoleniu z zakresu zarządzania kryzysowego dla akademii szkoleniowych, zorganizowanym przez Kolegium Sprawiedliwości, Estońską Akademię Nauk o Bezpieczeństwie i Centrum Szkoleniowe Wymiaru Sprawiedliwości Gruzji.
Głównym celem programu szkoleniowego było wspieranie wzajemnego zrozumienia podejść do zarządzania kryzysowego w akademiach szkoleniowych, a także zwiększenie umiejętności w zakresie planowania, koordynacji, komunikacji i zdolności adaptacyjnych – kluczowych elementów zapewniających bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników i interesariuszy w instytucjach publicznych.
Program szkoleniowy miał również na celu szkolenie menedżerów na wszystkich poziomach organizacyjnych oraz innych członków personelu, którzy będą mogli podejmować decyzje w ramach zespołów zarządzania kryzysowego lub występować jako eksperci z odpowiednich obszarów, wnosząc cenne spostrzeżenia i wiedzę jak odpowiednio reagować podczas wydarzeń kryzysowych.
Warsztaty poprowadziła Irina Bregvadze, trenerka z Gruzji z dużym doświadczeniem w zarządzaniu kryzysowym.