14. Gala Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej

30 stycznia br. w auli UAM, Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu odbyła się 14 już Gala Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej w wykonaniu dzieci ze szkół, przedszkoli publicznych i niepublicznych z terenu województwa wielkopolskiego.
W tak doniosłym wydarzeniu organizowanym przez najmłodszych nie zabrakło również przedstawicieli Akademii Wymiaru Sprawiedliwości. Dzieci w przepiękny sposób zaprezentowały utwory o tematyce patriotycznej, pokazując jak ważna dla każdego Polaka jest nasza Ojczyzna.
Bardzo dziękujemy za coroczne zaproszenie przez organizatorów – p. Agnieszkę Przybyłowska, Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 9 w Kaliszu oraz Jolantę Nowosielską, Dyrektora PBP Książnicy pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu.
Akademię Wymiaru Sprawiedliwości w imieniu Rektora-Komendanta reprezentował dr Piotr Banasiak, który wręczył uczestnikom nagrody.
Podziękowania kierujemy także do Pana Pawła Przybylskiego za udostępnienie zdjęć z uroczystości.