Akademia Prawa Unijnego – ogłoszenie o rekrutacji

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 3-002-1024x208.jpeg

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza nabór do Akademii Prawa Unijnego. To cykl seminariów poświęconych zagadnieniom związanym z prawem unijnym, funkcjonowaniem Unii Europejskiej oraz jej przyszłością.

To idealna okazja dla osób chcących poznać prawo unijne i procesy zachodzące w Unii Europejskiej od strony praktycznej.

W programie są m.in. spotkania z wykwalifikowaną kadrą ekspertów w zakresie prawa unijnego, zajęcia z protokołu dyplomatycznego i nauka podstaw Legal English. Jeden ze zjazdów obejmuje wyjazd do Brukseli, gdzie na co dzień działają najważniejsze instytucje Unii Europejskiej m.in Komisja Europejska.

Akademia Prawa Unijnego przewidziana jest głównie dla studentów (po III roku studiów) i absolwentów prawa. Studenci oraz absolwenci innych kierunków, którzy są zaangażowani w tematykę przewodnią, również mogą przystąpić do rekrutacji. Udział w Akademii jest bezpłatny.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się poniżej.
Rekrutacja potrwa do 30 września 2021 roku.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie x2-724x1024.jpeg.pagespeed.ic.0HNDjq9l0Q.webp
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie xx.jpeg.pagespeed.ic.IeRlpBFlHi.webp