Debata studentów Prawa AWS nad rezolucją związaną z konfliktem w Strefie Gazy

10 stycznia br. studenci II roku Prawa uczestniczyli w debacie będącej symulacją obrad Parlamentu Europejskiego. Debatowali oni nad rezolucją związaną z konfliktem w Strefie Gazy. Nad przebiegiem merytorycznym debaty czuwał jej inicjator prof. Jarosław Szczepański. Podczas wydarzenia obecni byli również goście dr Michał Sopiński – Rektor AWS oraz Mirosław Piotrowski – były Eurodeputowany, który wygłosił prezentację pt. „Wspólna Polityka Zagraniczna i Bezpieczeństwo UE w teorii i praktyce”. Była to pierwsza z rozpoczynających się serii debat, które będą odbywać się na naszej Uczelni.