Debaty o bezpieczeństwie narodowym w SWWS

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Brazowy-Vintage-Zdjecie-Kolaz-Post-na-Facebooku.png

Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości rozpoczyna cykl debat eksperckich poświęconych problematyce bezpieczeństwa narodowego.

Projektowanie działań zarówno w zakresie bezpieczeństwa strukturalnego, jak i personalnego wymusza konieczność posiadania i nieustannego doskonalenia systemu pozwalającego odpowiednio reagować na pojawiające się w przestrzeni publicznej wyzwania i zagrożenia. Zbudowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa narodowego, którego synonimem pozostaje stabilność i rozwój, wymaga przy tym wspólnego wysiłku zarówno ze strony państwa, jak i społeczeństwa, ważnego udziałowcy w tym procesie. Kwestie te, stanowiące złożony problem zarówno na poziomie funkcjonalno-strukturalnym oraz definicyjnym, będą przedmiotem organizowanych dysput z udziałem ekspertów.

Już teraz serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w dniu 14 lipca 2021 r. o godz. 11.00. Będzie ono dostępne w formule on-line na Facebooku SWWS.

Dyskusja będzie dotyczyła kwestii: „Czy potrzebna jest nowa regulacja ustawy o broni i amunicji”.

Opracowanie: Zespół ds. public relations SWWS, prof. dr hab. Tomasz Kośmider

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie xBrazowy-Vintage-Zdjecie-Kolaz-Post-na-Facebooku-930x620.png.pagespeed.ic.Fq6wiS_eAI.webp