DZIEŃ OTWARTY WYŻSZEJ SZKOŁY KRYMINOLOGII I PENITENCJARYSTYKI W WARSZAWIE

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Kryminologii i  Penitencjarystyki w  Warszawie, który odbędzie się 05 marca 2020 r. od godziny 10.00 na terenie Kampusu Mundurowego WSKiP w Kaliszu.

Uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni, zasadami rekrutacji, zwiedzenia obiektów Kampusu Mundurowego Wyższej Szkoły Kryminologii i  Penitencjarystyki w Kaliszu, a także spotkania się z przedstawicielami Samorządu Studenckiego oraz kadry dydaktycznej.

Podczas Dnia Otwartego przewidziane są również warsztaty m.in. z: pierwszej pomocy, technik walki czy strzelania pneumatycznego.

MIEJSCE: Kalisz, ul. Wrocławska 193-195, Kampus Mundurowy Wyższej Szkoły Kryminologii i  Penitencjarystyki