Kolejny transport z pomocą trafił do Ukrainy!

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości kolejny raz włączyła się w działania mające na celu realną pomoc poszkodowanym w konflikcie zbrojnym w Ukrainie.

Zebrane dary w postaci artykułów codziennego użytku, chemii gospodarczej oraz odzieży zostały przekazane do Klasztoru Sióstr Niepokalanek w Jazłowcu w obwodzie tarnopolskim. Dary trafią bezpośrednio do kobiet oraz dzieci z terenów objętych wojną, które znalazły schronienie w murach klasztoru.

Dary z SWWS trafiły również do Domu Pielgrzyma we Lwowie-Brzuchowicach, gdzie od początku konfliktu zbrojnego pomoc uzyskało ponad 7 tys. uchodźców.