KOŁO NAUKOWE PRAW CZŁOWIEKA W AWS !!!

20 grudnia w Kampusie Mundurowym Akademii Wymiaru Sprawiedliwości miało miejsce inauguracyjne spotkanie nowo utworzonego Koła Naukowego Praw Człowieka. Wydarzenie to zgromadziło liczną grupę studentów, pragnących pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać swoje kompetencje i pasje badawcze. W spotkaniu uczestniczył również Prorektor ds. kształcenia i doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy płk dr Mariusz Kuryłowicz, który wyraził swoje poparcie dla nowo powstałego koła i podkreślił jego znaczenie dla rozwijania świadomości praw człowieka wśród studentów.

Opiekunem Koła Naukowego jest dr Adrian Pachciarz – Kierownik Katedry Prawa Penitencjarnego i Praw Człowieka w Instytucie Nauk Prawnych AWS.

Koło Naukowe Praw Człowieka zamierza stać się miejscem aktywnej dyskusji, wymiany myśli i współpracy w dziedzinie praw człowieka. Jego członkowie planują angażować się w różnorodne inicjatywy mające na celu popularyzację wiedzy z zakresu praw człowieka w społeczności akademickiej i społecznej.

Zapraszamy do śledzenia działań Koła Naukowego oraz udziału w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez tę dynamiczną grupę entuzjastów praw człowieka.