Mecz Koszykówki o Puchar Rektora-Komendanta

6 grudnia na Kampusie Mundurowym Akademii Wymiaru Sprawiedliwości odbył się I. Mecz Koszykówki o Puchar Rektora-Komendanta Akademii Wymiaru Sprawiedliwości. W turnieju wzięły udział reprezentacje AWS oraz Wojskowej Akademii Technicznej. Mecz zakończył się wynikiem 20:15 dla naszej drużyny.

Jednogłośnie został także wybrany zawodnik meczu “MVP” – został nim Filip Sieradzki z AWS.

Serdecznie gratulujemy zawodnikowi oraz naszej zwycięskiej drużynie. Ogromne podziękowania należą się także wszystkim graczom za zapał i poświęcenie.

Przed meczem zostało również podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego Wojskowej Akademii Technicznej a Kołem Naukowym Bezpieczeństwa i Resocjalizacji Akademii Wymiaru Sprawiedliwości.

Po wręczeniu pucharu, nagród oraz dyplomów odbyło się spotkanie MIKOŁAJKOWE dla członków organizacji studenckich AWS, zaproszonych gości z Wojskowej Akademii Technicznej oraz delegacji norweskiej z The University College of Norwegian Correctional Service (KRUS). W spotkaniu wziął udział także płk dr Mariusz Kuryłowicz – Prorektor ds. kształcenia i doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy oraz kierownicy działów i wykładowcy naszej Uczelni.

O oprawę i poczęstunek zadbały Kulinarne pyszności w Akademii Wymiaru Sprawiedliwości przy współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa i Resocjalizacji AWS.