Penitencjarystyka: dodatkowy termin rejestracji kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia

Ze względu na duże zainteresowanie studiami na kierunku Penitencjarystyka, Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości wprowadziła dodatkowy termin rejestracji kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku Penitencjarystyka dla kandydatów na funkcjonariuszy Służby Więziennej w służbie kandydackiej. Zainteresowanie tym kierunkiem jest na tyle duże, że chcemy umożliwić wszystkim kandydatom rejestrację na ich wymarzone studia. Z tego powodu termin rejestracji został przedłużony aż o dwa tygodnie!

Decyzją Rektora-Komendanta Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości termin dodatkowej rejestracji upływa 14 czerwca 2022 roku.

Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem: https://irk.swws.edu.pl/pl/