Pierwszy turniej e-sport KUM w Akademii Sztuki Wojennej

1 turniej e-sport KUM

W dniach 27-28 maja br. studenci SWWS z organizacji SWWS eSports wzięli udział w 1 turnieju e-sport KUM, który odbył się w Akademii Sztuki Wojennej.
Nasi reprezentanci podzieleni byli na dwie drużyny:

Drużyna Cs’a
– szer. Maciej Syska – kapitan, szer. Bartosz Szczepaniak, szer. Gracjan Kowalski, szer. Mateusz Bieszczad, kpr. Grzegorz Kulpa oraz rezerwowy – szer. Remigiusz Próchniewski.

Drużyna Lol’a
– kpr. Bartosz Boguski – kapitan, szer. Konrad Pawlak, szer. Jakub Antoszczyk, kpr. Filip Sieradzki, szer. Mateusz Turek oraz rezerwowy – szer. Aleksander Starczewski.

Nasza drużyna finalnie zajęła 6 miejsce na 12 drużyn.
Serdecznie gratulujemy