Piknik wojskowy. Silna biało-czerwona

Silna – biało czerwona Pod takim hasłem 12 sierpnia 2023 r. odbył się piknik wojskowy w Szałem koło Kalisza.

Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość spotkać się, porozmawiać i poznać specyfikę działania funkcjonariuszy różnych służb publicznych.

Swoje stoisko wystawiła także Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości, która przybliżyła sylwetkę Funkcjonariusza Służba Więzienna oraz znaczenie formacji w systemie bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej.

Piknik zorganizowało Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kaliszu.

Na wydarzenie zaprosił Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.