Podziękowania dla studentów kierunku Penitencjarystyka

Studenci Akademii Wymiaru Sprawiedliwości poprzez swoje zaangażowanie społeczne udowadniają, że istotne jest nie tylko zdobywanie wiedzy, lecz również dzielenie się nią oraz niesienie pomocy innym. Jednym z godnych podziwu przykładów jest współpraca z Domami Dziecka w Kaliszu, gdzie studenci kierunku penitencjarystyka spędzają z podopiecznymi wartościowy czas oraz obdarowują ich przygotowywanymi upominkami. Wspólne chwile spędzone z najmłodszymi są cennym doświadczeniem dla obu stron, a ich wartość jest bezcenna.

Praca na rzecz tych placówek pozwala studentom na rozwijanie umiejętności interpersonalnych oraz empatii. Poprzez spędzanie czasu z podopiecznymi studenci uczą się słuchania, rozumienia oraz budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku.

Podziękowania za ten piękny gest złożyła im dziś Dyrektor Bożena Konopka oraz wychowankowie kaliskich Domów Dziecka.

Ta wzruszająca inicjatywa stanowi doskonały przykład zaangażowania i wielkiego serca przedstawicieli SW.

My również serdecznie dziękujemy kaliskim Domom Dziecka za możliwość współpracy z najmłodszymi, okazaną życzliwość, gościnność oraz cenną naukę człowieczeństwa, która w obecnych czasach jest każdemu z nas tak bardzo potrzebna.