Przedstawiciele WSKiP uczcili 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w wielu miejscach w Polsce uczczono pamięć o uczestnikach heroicznego zrywu stolicy przeciw niemieckim okupantom, zapoczątkowanego 1 sierpnia 1944 r. W uroczystościach w Kaliszu władze miasta, kombatanci, przedstawiciele służb mundurowych i mieszkańcy miasta złożyli kwiaty przy pomniku Żołnierzy AK na terenie Ogrójca Klasztoru OO Jezuitów przy ul. Stawiszyńskiej. Podczas uroczystości nie zabrakło również przedstawicieli Wyższej Szkoły Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie.

Zdjęcia: https://zyciekalisza.pl/zdjecie/4243289

Opracowanie: Zespół ds. public relations WSKiP