Rabat na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie kryzysowe i ochrona ludności

Niestacjonarne studia podyplomowe przeznaczone są dla funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, jak również innych osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, a w szczególności z obszaru ochronno-obronnego. Pobiera się opłatę roczną za studia podyplomowe w wysokości 3.500,00 zł (słownie: trzy tysiące pięćset), natomiast funkcjonariusze oraz pracownicy Służby Więziennej są zwolnieni z 50% tej opłaty, czyli koszt studiów wynosi  1750,00 zł (tysiąc siedemset pięćdziesiąt złotych). Rekrutacja trwa do 14 października 2022 r.