Plakat start rekrutacji Penitencjarystyka

Ruszyła rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Penitencjarystyka w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości

Zdobądź wiedzę związaną z obszarem bezpieczeństwa społecznego, resocjalizacji, readaptacji społecznej osadzonych oraz zagadnieniami związanymi z profilaktyką społeczną oraz wstąpieniem w szeregi Służby Więziennej.

Zapewniamy:

• zakwaterowanie,
  • wyżywienie,
  • umundurowanie,
  • świadczenie pieniężne w wysokości dodatku za stopień funkcjonariusza SW.

Ten kierunek może być dla Ciebie, jeśli:

• posiadasz obywatelstwo polskie i uregulowany stosunek do służby wojskowej,
  • korzystasz z pełni praw publicznych,
  • dasz rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań oraz rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
  • nie jesteś karany/a sądownie,
  • zdałeś/aś maturę,
  • posiadasz zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby,
  • złożysz podanie o przyjęcie do służby kandydackiej oraz zobowiązanie do pełnienia służby po ukończeniu nauki przez okres 5 lat od dnia mianowania funkcjonariuszem w służbie stałej.

Rejestracja kandydatów w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów IRK potrwa do 31 maja 2023 r.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie Kształcenie.