Spotkanie Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości

Dziewiątego czerwca odbyło się spotkanie Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości. Podczas wspólnych rozważań rozmawiano o dotychczasowych doświadczeniach naukowych i dydaktycznych pracowników, a także o realizowanych przedsięwzięciach, planach programowych i perspektywach na nadchodzący rok akademicki 2022/2023.

Członkowie Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości pozytywnie odnieśli się do dotychczasowej działalności Instytutu i  z uznaniem przyjęli plany na kolejny rok, zwracając uwagę na potencjał nowego kierunku – czyli studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, których celem jest kształcenie przyszłych pracowników sektora obronnego i ochronnego, administracji publicznej oraz funkcjonariuszy służb, którzy po ukończeniu studiów będą posiadać najwyższe kwalifikacje merytoryczne oraz odpowiednie standardy etyczne, niezbędne do wykonywania zawodów realizujących ustawowe zadania w zakresie bezpieczeństwa państwa.