SWWS na podium rankingu polskich uczelni w upowszechnianiu sportu

Podczas Akademickiej Gali Sportu nasz Klub AZS SWWS otrzymał wyróżnienie za nadzwyczajne wyniki w promowaniu i upowszechnianiu sportu wśród studentów uczelni.
Jako jedyna uczelnia w Wielkopolsce możemy pochwalić się ponad 70% udziałem studentów w klubie AZS, co również uplasowało nas w top 3 w rankingu krajowym wśród uczelni akademickich. Natomiast w klasyfikacji generalnej, tej najważniejszej, w której podliczono dorobek sportowy wszystkich rywalizujących 21 uczelni z Wielkopolski uplasowaliśmy się na 9 pozycji z dorobkiem 167 punktów.