SWWS na XVI edycji Targów Edukacyjnych w Rzeszowie

W dniach 29-30 marca 2022 roku na Hali Podpromie w Rzeszowie miała miejsce XVI edycja Targów Edukacyjnych EduSalon w Rzeszowie. Udział w nich wzięło kilka tysięcy maturzystów i kilkudziesięciu wystawców, w tym Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości.

Targi odbywały się w godz. 9-15 przez dwa dni wystawowe, a uczestnictwo w nich było bezpłatne. Jako, że jest to „największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze tej branży na Podkarpaciu”, przyciągnęło uczniów szkół średnich, studentów oraz uczelnie z całego kraju.

W ramach Targów podczas obu dni w godz.9.20 – 11.50 odbywały się warsztaty i prezentacje, prowadzone przez przedstawicieli z: Politechniki Rzeszowskiej, Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Warsztaty z ramienia Instytutu Nauk Prawnych SWWS przeprowadził Paweł Szabłowski i dotyczyły one odpowiedzialności karnej osób małoletnich.

Nasze stoisko nr 18 oraz oferta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pierwszego dnia odwiedzili nas również funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Rzeszowie, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierali promocję kierunku penitencjarystyka w SWWS.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych i zapraszamy na studia do Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości.

Sponsorami głównymi wydarzenia były Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości wraz z Politechniką Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki i Podkarpacki Kurator Oświaty.