SWWS wzięła udział w drugiej edycji turnieju charytatywnego służb mundurowych garnizonu Zamość „Gramy dla Mateusza”

W minioną sobotę Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości wzięła udział drugiej edycji turnieju charytatywnego służb mundurowych garnizonu Zamość „Gramy dla Mateusza”. Podczas turnieju władze uczelni reprezentowała dr hab. Beata Maria Nowak, profesor SWWS, Prorektor ds. nauki.

W hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, reprezentacje żołnierzy US Army, 3 Batalionu Zmechanizowanego, Pułku Przeciwlotniczego, Służby Więziennej, Policji, Straży Pożarnej, Wymiaru Sprawiedliwości oraz Księży walczyły o puchar wiceministra sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego.

Podczas turnieju wolontariusze zbierali pieniądze na leczenie chorego Mateusza z Biłgoraja, który cierpi na porażenie mózgowe i wodogłowie.