Wizyta studentów SWWS w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu

14 grudnia br. studenci kierunku Penitencjarystyka Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwość odwiedzili Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu Świąteczna wizyta miała na celu wręczenie drobnych upominków małym pacjentom przebywającym na oddziałach dziecięcych kaliskiego Szpitala.
Mamy nadzieję, że ten drobny gest pozwoli chociaż przez chwilę umilić dzieciom trudny okres choroby oraz poczuć magię Świąt i dać wiarę, że każdy ma swojego Świętego Mikołaja.
Niestety ze względów epidemicznych nie było możliwości wręczenia świątecznych prezentów osobiście. Zostały one przekazane na ręce Dyrektora Szpitala Radosława Kołacińskiego oraz lekarzy i pielęgniarek oddziałów dziecięcych.
Serdecznie gratulujemy naszym studentom tak wspaniałej inicjatywy.