Zaproszenie na uroczystą immatrykulację studentów pierwszego stopnia funkcjonariuszy Służby Więziennej

Rektor – Komendant i Senat Wyższej Szkoły Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników i studentów na uroczystość immatrykulacji studentów studiów pierwszego stopnia funkcjonariuszy Służby Więziennej w służbie kandydackiej w roku akademickim 2019/2020. Uroczystość odbędzie się w dniu 16 października 2019 r. o godzinie 12.00 w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego przy ul. Wawelskiej 56 w Warszawie.