28 września 2023

Recydywa zagrała w Kaliskim więzieniu

„Bitwa o Zamek – Recydywa” czyli koszykówka w mistrzowskim wydaniu odbyła się we wrześniu w byłym Zakładzie Karnym w Kaliszu.
28 września 2023

Międzynarodowe Seminarium Naukowe pt. „Psychospołeczne uwarunkowania dobrostanu funkcjonariuszy Służby Więziennej”

Projekt naukowy realizowany jest w Instytucie Społecznych Podstaw Penitencjarystyki
27 września 2023

Reprezentacja AWS na NATO Days Ostrava 2023

Polska w tym roku była specjalnym krajem partnerskim (Special Partner Nation).
25 września 2023

XXXII edycja Forum Ekonomicznego w Karpaczu

W dniach 5-7 września br. przedstawiciele Akademii Wymiaru Sprawiedliwości uczestniczyli w XXXII edycji Forum Ekonomicznego
21 września 2023

Nasz Dziennik – cywilizacja śmierci

Na temat bezprecedensowej sytuacji dotyczącej wyroku śmierci nakazanego przez Brytyjski Sąd Opiekuńczy wobec młodej 19 – letniej kobiety
20 września 2023

Chcemy budować universitas

Z uczelni stricte mundurowej szkolącej funkcjonariuszy Służby Więziennej rozwinęliśmy się i dziś tworzymy kadry dla całej administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości i organów bezpieczeństwa państwa
19 września 2023

Międzynarodowa Konferencja „Nowa Europa”

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości oraz Centrum Badań Polityki Europejskiej serdecznie zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Nowa Europa, która odbędzie się w dniach 20-21 września 2023 r. w Focus Hotel Premium w Warszawie.
18 września 2023

Chcemy stać się Uniwersytetem Wymiaru Sprawiedliwości

17 września br. na łamach „Do Rzeczy” ukazał się wywiad przeprowadzony przez red. Karola Gaca z dr. Michałem Sopińskim, Rektorem-Komendantem Akademii Wymiaru Sprawiedliwości.
15 września 2023

60 -lecie Powiatowego Zespołu Szkół w Warcie

14.09.2023 r. przedstawiciele Akademii Wymiaru Sprawiedliwości w imieniu Rektora Komendanta dr Michała Sopińskiego uczestniczyli w jubileuszu 60-lecia istnienia Powiatowego Zespołu Szkół w Warcie oraz ślubowaniu kadetów klas I mundurowo- policyjnych.14.09.2023 r. przedstawiciele Akademii Wymiaru Sprawiedliwości w imieniu Rektora Komendanta dr Michała Sopińskiego uczestniczyli w jubileuszu 60-lecia istnienia Powiatowego Zespołu Szkół w Warcie oraz ślubowaniu kadetów klas I mundurowo- policyjnych.
15 września 2023

II Forum Mechaniczne