8 lutego 2024

Funkcjonariusze uczcili Dzień Tradycji Służby Więziennej

8 lutego br. funkcjonariusze Akademii Wymiaru Sprawiedliwości zgromadzili się na terenie Kampusu Mundurowego w Kaliszu, przy pomniku upamiętniającym funkcjonariuszy SW poległych w służbie, by uczcić pamięć o nich podczas Dnia Tradycji Służby Więziennej.
5 lutego 2024

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości zaprasza na stacjonarne studia I stopnia na kierunku Penitencjarystyka

Studia te kończą się egzaminem licencjackim i możliwością przystąpienia do egzaminu na pierwszy stopień w korpusie chorążych.
2 lutego 2024

LIST OTWARTY

Wobec zmanipulowanych i nieprawdziwych informacji kolportowanych przez media, których przedmiotem jest działalność naukowa i organizacyjna Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, wyrażamy stanowczy sprzeciw dla tego rodzaju pomówień i kłamstw godzących w dobre imię uczelni oraz krzywdzących dla jej pracowników.
2 lutego 2024

Spotkanie studentów Kampusu Mundurowego Akademii Wymiaru Sprawiedliwości w Kaliszu z dyrektorem Zakładu Poprawczego w Poznaniu oraz dyrektorem Zakładu Poprawczego w Grodzisku Wielkopolskim

Celem spotkania było zapoznanie studentów z funkcjonowaniem zakładu poprawczego typu półotwartego (ZP w Poznaniu) i zakładu poprawczego o wzmożonym nadzorze (ZP w Grodzisku Wielkopolskim)
31 stycznia 2024

14. Gala Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej

W tak doniosłym wydarzeniu organizowanym przez najmłodszych nie zabrakło również przedstawicieli Akademii Wymiaru Sprawiedliwości.
23 stycznia 2024

161. rocznica Powstania Styczniowego

Dnia 22 stycznia delegacja studentów kierunku penitencjarystyka Akademii Wymiaru Sprawiedliwości w imieniu Rektora Komendanta dr Michała Sopińskiego uczciła 161 rocznicę Powstania Styczniowego.
23 stycznia 2024

Debata studentów Prawa AWS nad rezolucją związaną z konfliktem w Strefie Gazy

Podczas wydarzenia obecni byli również goście dr Michał Sopiński – Rektor AWS oraz Mirosław Piotrowski
16 stycznia 2024

Porozumienie o współpracy z Akademią Zamojską

Celem porozumienia jest współpraca badawczo-dydaktyczna i organizacyjna, wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczelniami
15 stycznia 2024

Międzynarodowa konferencja naukowa dotycząca współczesnych problemów zarządzania, bezpieczeństwa i nowoczesnej inżynierii z udziałem profesora Tomasza Kośmidera

Jej celem była wymiana doświadczeń oraz określenie czynników kształtujących aktualne wyzwania występujące w obszarze zainteresowania nauk o bezpieczeństwie, nauk ekonomicznych oraz technicznych.