10 lutego 2023

Porozumienie z CSP Legionowo

3 lutego br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy  Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości a Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
9 lutego 2023

Dzień Tradycji Służby Więziennej – jakie kompetencje należy posiadać aby pracować w Służbie Więziennej

8 lutego w porannym wydaniu Radia Warszawa mogliśmy usłyszeć wywiad przeprowadzony z gen. dr Marcinem Strzelcem, Rektorem–Komendantem Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości.
9 lutego 2023

Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości gościem w Telewizji Republika

8 lutego Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości – gen. dr Marcin Strzelec był gościem Telewizja Republika, w programie redaktora Marcina Bąka.
8 lutego 2023

Dzień Tradycji Służby Więziennej

Do tego roku 8 lutego obchodziliśmy Święto Służby Więziennej. Jednak w związku z nowelizacją ustawy o Służbie Więziennej od 2023 roku tego dnia obchodzimy Dzień Tradycji Służby Więziennej.
8 lutego 2023

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 lutego br.

W imieniu Centrum Badań Polityki Europejskiej zapraszamy do udziału w drugiej edycji Programu Kolegium Europa!
6 lutego 2023

Prezentujemy kolejny odcinek serialu dokumentalnego SWWS – “Schrony – czy masz gdzie się ukryć w razie konfliktu zbrojnego?”

2 lutego 2023

Dary dla schroniska

Studenci kierunku Penitencjarystyka Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości zebrali dary dla czworonogów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kaliszu. Do placówki trafiły koce oraz karma.
1 lutego 2023

Serial dokumentalny SWWS – Odcinek 1, pt. “Życie w niepewności”

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym, pilotażowym odcinkiem serialu dokumentalnego SWWS, który poświęcony będzie miejscom ukrycia na terenie Polski w przypadku powstania ewentualnego zagrożenia konfliktem zbrojnym.

Zostań twarzą SWWS

Czy chcesz uczestniczyć w ciekawych sesjach zdjęciowych i współtworzyć wydarzenia promujące naszą Uczelnię?
1 lutego 2023

Ruszyła rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Penitencjarystyka w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości

Zdobądź wiedzę związaną z obszarem bezpieczeństwa społecznego, resocjalizacji, readaptacji społecznej osadzonych oraz zagadnieniami związanymi z profilaktyką społeczną oraz wstąpieniem w szeregi Służby Więziennej.