10 stycznia 2024

dr Jakub Czarkowski uhonorowany Medalem “Pro Masovia”

“Pro Masovia” jest Medalem przyznawanym za zasługi dla kulturalnego, gospodarczego lub społecznego rozwoju Mazowsza.
8 stycznia 2024

Odznaczenie mjr. dr. Konrada Wierzbickiego Medalem Ordynariatu Polowego

Medal Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki został ustanowiony przez biskupa polowego Wojska Polskiego na mocy dekretu z dnia 5 października 2011 roku.
30 grudnia 2023

List do Pana dr. hab. Adama Bodnara od Rektora-Komendanta Akademii Wymiaru Sprawiedliwości dr. Michała Sopińskiego

22 grudnia 2023

Solidarni z Uniwersytetem Karola w Pradze

Społeczność akademicka Akademii Wymiaru Sprawiedliwości z ogromnym smutkiem przyjęła dramatyczne informacje o wydarzeniach na Uniwersytecie Karola w Pradze.
21 grudnia 2023

KOŁO NAUKOWE PRAW CZŁOWIEKA W AWS !!!

Koło Naukowe Praw Człowieka zamierza stać się miejscem aktywnej dyskusji, wymiany myśli i współpracy w dziedzinie praw człowieka.
18 grudnia 2023

„Ważne dla mnie było stworzenie atmosfery pluralizmu, swobody prowadzenia badań naukowych, twórczego poszukiwania prawdy” – mówi DoRzeczy.pl dr Michał Sopiński, Rektor-Komendant Akademii Wymiaru Sprawiedliwości.

13 grudnia 2023

42 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Pod pamiątkową tablicą na ścianie byłego zakładu karnego w Kaliszu, stanowiącego obecnie bazę dydaktyczną Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, złożono kwiaty i zapalano znicze pamięci.