13 września 2023

Referendum ma znaczenie

Rozmowa na łamach „Naszego Dziennika” z dr. Michałem Sopińskim, Rektorem Akademii Wymiaru Sprawiedliwości
8 września 2023

Zapraszamy do udziału w 3 edycji Akademii Prawa Unijnego

Celem Akademii Prawa Unijnego jest szkolenie przyszłych specjalistów z zakresu prawa unijnego, poszerzanie wiedzy dotyczącej prawnych aspektów funkcjonowania Unii Europejskiej oraz jej przyszłości.
8 września 2023

Bitwa o Zamek – Recydywa

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości zaprasza do byłego więzienia w Kaliszu na kolejną edycję „Bitwy o Zamek”. Zaplanowaliśmy dla Państwa nie tylko mecze koszykówki.
6 września 2023

Uroczystość ślubowania oraz mianowanie na funkcjonariuszy Służby Więziennej kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku Penitencjarystyka

Była to już piąta w historii Uczelni uroczystość złożenie ślubowania przez funkcjonariuszy w służbie kandydackiej.
1 września 2023

1 września br. Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości zmieniła nazwę na Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

1 września 2023

Ppłk dr Mariusz Kuryłowicz – Prorektorem ds. kształcenia i doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy Służby Więziennej

1 września 2023

Minister Sprawiedliwości powołał dr. Michała Sopińskiego na stanowisko Rektora-Komendanta Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, na 5 letnią kadencję, która rozpoczyna się z dniem 1 września 2023 r.

Doktor Michał Sopiński od 24 marca br., decyzją Senatu Uczelni SWWS, został powołany na stanowisko Rektora-Komendanta, wcześniej pełnił funkcję prorektora ds. rozwoju Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości oraz adiunkta w Instytucie Nauk Prawnych SWWS.