23 lutego 2024

Międzynarodowa konferencja naukowa z udziałem naukowców z Instytutu Nauk o Rodzinie Akademii Wymiaru Sprawiedliwości

W trakcie konferencji podjęto rozważania dotyczące wsparcia osób, które opuszczają zakłady karne i areszty śledcze
21 lutego 2024

Inauguracja zajęć w ramach aplikacji kuratorskiej w AWS

Zajęcia mają na celu kompleksowe przygotowanie przyszłych kuratorów sądowych do skutecznego wykonywania pełnionej funkcji
19 lutego 2024

Dzień Nauki Polskiej – uznanie dla dokonań naszych naukowców!

Rektor-Komendant gratuluje dotychczasowych osiągnięć badawczych, wdrożeniowych, dydaktycznych i organizacyjnych
19 lutego 2024

List Pana Dariusza Wieczorka – Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z okazji Dnia Nauki Polskiej

19 lutego 2024

Szkolenie dla przedstawicieli władz samorządowych oraz naczelników urzędów miast

15 lutego 2024 r. w Konstancinie Jeziornej dr Jerzy Trocha z Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie AWS zrealizował wyjazdowe szkolenie dla władz samorządowych oraz naczelników urzędów miast.
15 lutego 2024

Porozumienie AWS z École Nationale d’Administration Pénitentiaire (ENAP)

Francuska uczelnia jest uznanym ośrodkiem badawczym i szkoleniowym w obszarze penitencjarystyki.
14 lutego 2024

Podziękowania dla studentów kierunku Penitencjarystyka

Studenci Akademii Wymiaru Sprawiedliwości poprzez swoje zaangażowanie społeczne udowadniają, że istotne jest nie tylko zdobywanie wiedzy, lecz również dzielenie się nią oraz niesienie pomocy innym.
12 lutego 2024

Szkolenie przeprowadzone przez Akademię Wymiaru Sprawiedliwości dla przedstawicieli szkół, jednostek oświatowych i straży miejskiej w Pruszkowie

Kurs skierowany był do dyrektorów szkół, nauczycieli, pracowników jednostek oświatowych oraz funkcjonariuszy straży miejskiej w Pruszkowie.