21 lutego 2023

Atomowa groza? – to tytuł kolejnego odcinka serialu dokumentalnego przygotowanego przez SWWS

14 lutego 2023

Przedstawiamy kolejny odcinek serialu dokumentalnego SWWS – “Miejska dżungla”

13 lutego 2023

EDU SALON w Rzeszowie

Zapraszamy serdecznie na stoisko SWWS podczas Targów Edukacyjnych w Rzeszowie, które odbędą się w dniach 1-2 marca.
10 lutego 2023

Msza Święta kolędowa i modlitwa za Władze Uczelni, Profesorów, Studentów, Pracowników naukowych, dydaktycznych

Mszy Świętej Przewodniczył Ksiądz mgr Jarosław Kołodziejczak, Kanonik Honorowy Kapituły Kolegiackiej, Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu.

Rozmowa dnia – gen. dr Marcin Strzelec

Gen. dr Marcin Strzelec, Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości w związku z Dniem Tradycji Służby Więziennej rozmawiał z red. Tomaszem Gdula w TVP3 Opole, w programie Rozmowa Dnia.
10 lutego 2023

Sprawnościowy tor przeszkód pod czujnym okiem SWWS

SWWS jako sędzia w zawodach pn. „Sprawnościowy tor przeszkód”, których organizatorem była Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, z którą nasza Uczelnia współpracuje w ramach porozumienia.
10 lutego 2023

Jak wzmocnić zdolności obronne w Polsce

Gościem Macieja Wolnego był mjr dr Konrad Wierzbicki, rzecznik prasowy Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, który odpowiadał na pytania jak wzmocnić zdolności obronne w Polsce.

Sportowe ferie zimowe

Zapraszamy na „Sportowe ferie zimowe” – wydarzenie sportowo-edukacyjne organizowane przez Spółkę SWWS Sport.